Kim jesteśmy

Kancelaria Transportowa ITD-PIP to zespół ekspertów z dziedziny rozliczania czasu pracy kierowców.
Poprzez dokładną analizę aktów prawnych, wnikliwą interpretację i współpracę ze służbami kontrolnymi, posiedliśmy gruntowną wiedzę z zakresu prawa transportowego.

Od 2004 roku doradzamy firmom jak poprawnie stosować się do obowiązujących przepisów, w jaki sposób prowadzić dokumentację wewnętrzną oraz jak optymalizować koszty.

Swoją wiedzę stosujemy w praktyce rozliczając usługowo co miesiąc kilka tysięcy kierowców w całej Polsce oraz tworząc innowacyjne rozwiązania dla transportu. Jednym z nich jest oprogramowanie SuperTacho, które w niespotykany dotąd sposób szybko i sprawnie pomaga w rozliczaniu czasu pracy kierowców.

Kto prowadzi szkolenia?

 

Mariusz Hendzel – twórca i szkoleniowiec Kancelarii Transportowej ITD-PIP. Obecny w branży od 2004 roku. Ekspert rozliczania czasu pracy kierowców, znawca prawa transportowego, wykładowca podczas wydarzeń branżowych (konferencje organizowane przez magazyn TSL Biznes, Truck&Business).

Twórca programu do rozliczania czasu pracy kierowców Supertacho oraz aplikacji do odczytu danych TachoDroid.

Autor licznych artykułów i opinii eksperckich w mediach branżowych (m.in: TSL Biznes, Truck&Business, Transport&Spedycja, Top Logistyk, etransport, Trans.Info) oraz w mediach ogólnopolskiej (Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, TVN Turbo).

Gdzie najbliższe szkolenia?Ilość wolnych miejsc na szkolenia jest ograniczona.

Chcesz zorganizować indywidualne szkolenie dla swojej firmy?

 
 

  • Szkolimy spedytorów, osoby rozliczające, kierowców i kadrę zarządzającą.
    Z nami dowiesz się jakich błędów unikać i jak prawidłowo interpretować przepisy.

* Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23 %

Cena promocyjna szkolenia jeszcze przez:

Czego dowiesz się na szkoleniu?Poznasz zmiany w prawie transportowym, dowiesz się jak rozliczać czasu pracy kierowców oraz jak poradzić sobie z płacą minimalną

feedback_image

Wrześniowe zmiany w prawie

co przyniosła nam nowelizacja ustawy o transporcie drogowym? Jak prawidłowo odbierać odpoczynki, czym jest pora nocna i jak uniknąć mandatów z tego tytułu? Co zmieniło się w taryfikatorze?

feedback_image

Podstawy czasu jazdy, pracy i odpoczynków wg. Rozporządzenia 561/2006

Jakie obowiązują normy: wymagane przerwy, odpoczynki, jak długo może pracować kierowca? Jak prawidłowo obsługiwać tachograf? Jak unikać naruszeń i nie utracić dobrej reputacji?

feedback_image

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Poznaj zasady zatrudniania kierowców oraz przygotowywania regulaminów. Jakie są prawidłowe składniki wynagrodzenia, jak rekompensować pracę nadliczbową oraz jak rozliczać dyżury, pracę w dni wolne i podróże służbowe.

feedback_image

Zatrudnienie pracownika zgodne z kodeksem pracy i RODO

Jak zatrudnić pracownika zgodnie z prawem? Jakich terminów należy dopilnować, jak przeprowadzić proces rekrutacyjny? Czy można dowolnie kopiować dokumenty?

feedback_image

Zmiany w umowach i regulaminach

Jak prawidłowo wprowadzać zmiany w umowach, regulaminach i innych wewnętrznych rozporządzeniach? Czy wiesz, że źle wprowadzone zmiany mogą być zupełnie nierespektowane przez Twoich pracowników?

feedback_image

Odpowiedzialność firmy za kierowcę

W jakich sytuacjach to pracodawca ponosi odpowiedzialność za pracownika? Kiedy ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania? Jak reagować na samowolne działania kierowcy?

feedback_image

Wzajemne roszczenia pracodawcy i kierowcy

Jak firma może dochodzić swoich praw względem pracownika? Ile czasu ma pracownik na zgłaszanie roszczeń względem pracodawcy? Na co należy uważać i czego można się spodziewać ze strony kierowcy, który odchodzi z firmy?

Poznaj zespół ekspertów Kancelarii Transportowej ITD-PIPPotrzebujesz konkretnej pomocy, znajdź naszego eksperta w swojej okolicy.

Zaufali namrekomendacje od klientów

Kontakt w sprawie szkoleńNapisz do nas w sprawie szkolenia